Котелевська селищна рада
Полтавського району Полтавської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Комплексна Програма охорони навколишнього природного середовища Котелевської селищної територіальної громади на 2021- 2023 роки»

Дата: 24.11.2022 16:00
Кількість переглядів: 182

 

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проєкт «Комплексна Програма охорони навколишнього природного середовища Котелевської селищної територіальної громади на 2021- 2023 роки» розроблений з метою послідовного поліпшення екологічної ситуації на території Котелевської громади, створення належних умов для досягнення безпечного для здоров’я людини стану навколишнього природного середовища, збереження природних екосистем та впровадження екологічно збалансованої системи природокористування

Програма узгоджується зі Стратегією розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки, Регіональною програмою охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2022-2027 роки та є послідовним продовженням Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної ради на 2022 рік.

2) орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Котелевська селищна рада (Полтавська область, Полтавський район, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 221).

3) передбачувану процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дату початку та строки здійснення процедури

Строк громадського обговорення - 30 днів з дня оприлюднення повідомлення. Громадське обговорення починається з 24 листопада 2022 року і триває до 23 грудня 2022 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Громадські слухання через встановлення карантинних та запроваджених протиепідеміологічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID-19) не проводяться (відповідно до постанови КМУ від 14.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі, пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

         Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Котелевської селищної ради. Ознайомитись з проєктом Комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища Котелевської селищної територіальної громади на 2021- 2023 роки можна в приміщенні Котелевської селищної ради за адресою: 38600, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 223 (каб. № 39), тел. (05350) 2-15-58 та на офіційному вебсайті  Котелевської селищної ради за посиланням https://kotelevska-gromada.gov.ua.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Котелевської селищної ради. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 38600, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 223 (каб. № 39), інформація за тел. (05350) 2-15-58).

Електронна адреса: mistobyd-kotelva@ukr.net

Зауваження і пропозиції приймаються у термін з 24.11.2022 по  23.12.2022.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування;

Адмінприміщення Котелевської селищної ради за адресою: 38600, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 223 (каб. № 39)

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 

 

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Комплексна Програма охорони навколишнього природного середовища Котелевської селищної територіальної громади на 2021- 2023 роки»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних