ТВОРЧІСТЬ – ЦЕ НАША ПОТУЖНА ЗБРОЯ!

Дата: 10.11.2022 14:45

ТВОРЧІСТЬ – ЦЕ НАША ПОТУЖНА ЗБРОЯ!

Працівники культури Котелевської громади кожен на своєму місці тримають культурний фронт, незважаючи ні на що продовжують працювати і зміцнювати нашу спільну віру в Перемогу. Це невтомні волонтери, які з першого дня війни проводять благодійні заходи, в’яжуть маскувальні сітки, підтримують наших військових, допомагають переселенцям пройти ці непрості часи.

Сьогодні Котелевський селищний голова Тетяна Корост разом із начальником відділу культури та туризму Павлом Луговим привітали працівників культури громади з професійним святом, вручили Подяки Котелевської селищної ради трудовим колективам:

🎼Будинку культури «Скіфія» (директор Аліна Пигида);

🎼Котелевської дитячої мистецької школи (директор - Валентина Шевченко);

🎼Котелевського сільського будинку культури (директор- Орися Губенко).

Творчість – це наша потужна зброя, рушійна сила, здатна підняти бойовий дух українських воїнів та повернути наших співвітчизників до нормального життя в новій воєнній реальності.

Голова громади подякувала всім колективам закладів культури за сумлінну працю, патріотизм та відданість справі, побажала їм, щоб добро, яке вони несуть людям, повернулося до них сторицею!