Рішення виконавчого комітету від 04 листопада 2022 року

Дата: 07.11.2022 09:06

Про внесення змін до Комплексної Програми благоустрою населених пунктів Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки.

Про внесення змін до Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаних з наданням медичної допомоги в КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік

Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

Про утворення Котелевської субланки Полтавської районної ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 28 січня 2021 року №4 «Про місцеву комісію з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних  ситуацій».

Про визначення місця проживання малолітньої дитини

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким мають діти

Про надання матеріальної допомоги.

Про прийняття благодійної допомоги у вигляді товарно-матеріальних цінностей.

Про реєстрацію змін до колективного договору Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2021- 2025 роки

Про погодження змін до організаційної структури Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про заходи щодо збереження об’єктів критичної інфраструктури.