Рішення виконавчого комітету від 21 жовтня 2022 року

Дата: 28.10.2022 09:06

Про внесення змін до Програми протидії та профілактики злочинності на території Котелевської селищної ради на 2021 - 2025 роки.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік

Про виконання бюджету Котелевської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року

Про проведення поточного ремонту ділянки водопровідної мережі.

Про План дій по ремонту вулично-шляхової мережі на території Котелевської селищної територіальної громади на 2022 – 2023 роки.

Про поточний ремонт вулично-шляхової мережі.

Про виконання Правил благоустрою території населених пунктів Котелевської селищної територіальної громади в частині поводження з твердими побутовими відходами.

Про присвоєння адреси підстанції Котельва 35/10 кВ.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна гр. ДЯЧЕНКО А.Г.

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право користування яким має дитина МОРОЗОВА Надія Миколаївна, 06.10.2007 р.н.

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким мають діти НОВІКОВА Ангеліна Андріївна, 09.12.2005 р.н. та ГРИЦЕНКО Олександр Русланович, 06.01.2014 р.н.

Про надання матеріальної допомоги.

Про погодження Статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Правопорядок с. Більськ» в новій редакції

Про прийняття благодійної допомоги у вигляді автопослуг

Про усунення порушень законодавства, виявлених під час заходу державного фінансового контролю

Про оплату ритуальних послуг