Виховуємо в клієнтів пробації почуття патріотизму

Дата: 18.10.2022 16:31

18 жовтня 2022 року для клієнтів пробації Полтавського районного сектору №4 організовано  зустріч з бібліотекарем  Котелевської центральної  бібліотеки ім. С.А. Ковпака Раїсою Костюк, яка підготувала для гостей інформаційно-патріотичний захід, присвячений Дню захисника  України та Дню українського козацтва.  Раїса Іванівна розповіла присутнім про утворення козацької держави, традиції козаків, цікаві та маловідомі сторінки їх історії та найвідоміші постаті козацької слави.

Не оминули увагою і сьогодення. Зокрема, торкнулися теми захисту суверенності та збереження цілісності нашої держави на фронтах України, участь у захисті рідної землі наших земляків та переглянули відеофільм «За честь!За славу! За народ!».

По закінченню зустрічі Раїса Іванівна  запропонувала переглянути  книжкову виставку «За Україну, за її долю, за волю, за народ».