Рішення виконавчого комітету від 27 вересня 2022 року

Дата: 28.09.2022 15:45

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2022 рік

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 рік.

Про початок опалювального сезону 2022-2023 років.

Про початок опалювального сезону 2022-2023 років в закладах соціальної сфери.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Благодійною організацією «Світло надії».

Про використання гуманітарної допомоги, наданої КУ ПОР з експлуатації адмінбудівель.

Про надання матеріальної допомоги.

Про реєстрацію змін до колективного договору Комунального закладу «Центр соціальних служб» Котелевської селищної ради.

Про реєстрацію колективного договору Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Котелевської селищної ради від 30.08.2022 р. №173 «Про затвердження складу комісії по прийманню-передачі майна».