Рішення виконавчого комітету від 15 вересня 2022 року

Дата: 15.09.2022 15:03

Про стан здоров’я школярів за результатами проведення профілактичних медичних оглядів в 2022 році.

Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Котелевської селищної ради.

Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти, учнівських класів та контингенту учнів Котелевської селищної територіальної громади на 2022 - 2023 навчальний рік.

Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. СІНЕЛЬНИКА О.С. відносно малолітнього сина СІНЕЛЬНИКА Е.О.

Про визначення місця проживання дитини КАШУБИ Богдана Олександровича.

Про внесення змін до фінансового плану КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2022 рік.

Про проведення поточного ремонту об’єкту нерухомого майна комунальної власності.

Про надання матеріальної допомоги.

Про внесення змін до Комплексної Програми благоустрою населених пунктів Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік.