Рішення виконавчого комітету від 26 липня 2022 року

Дата: 27.07.2022 09:14

Про виконання бюджету Котелевської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік

Про внесення змін до фінансового плану КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2022 рік

Про розрахунок компенсації між розміром діючих тарифів на послуги та розміром економічно обґрунтованих витрат ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

Про оплату ритуальних послуг

Про використання гуманітарної допомоги.

Про надання матеріальної допомоги.

Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Котелевської селищної ради від 28 січня 2021 року № 8 «Про створення комісії з обстеження зелених насаджень на території Котелевської селищної ради».

Про погодження робіт по кронуванню та видаленню порослевих дерев на території Котелевської селищної територіальної громади

Про реєстрацію змін та доповнень до колективного договору

Про план роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради на ІІ півріччя 2022 року