Дата: 28.07.2022 15:48

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Котелевської селищної територіальної громади

Виконавчий комітет Котелевської селищної ради повідомляє про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Котелевської селищної територіальної громади, який відбудеться 29.08.2022 о 10.00 год. за адресою: вул. Полтавський шлях, 221, смт Котельва, Полтавський район, Полтавська область, зал засідань.

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Котелевської селищної ради від 26.07.2022 № 139  «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Котелевської селищної територіальної громада».

Організатор конкурсу:

Виконавчий комітет Котелевської селищної ради

38600, вул. Полтавський шлях, 221, смт Котельва, Полтавський район, Полтавська область.

Особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

Пелих Ірина Олександрівна – головний спеціаліст відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Котелевської селищної ради, тел. (05350) 2-15-58.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:    площа   населених пунктів:

смт Котельва - 2755 га;

с. Михайлове - 179 га;

с. Чернещина - 90 га;

с.  Камінне - 106 га;

с. Більськ – 678 га;

с. Деревки – 509 га;

с. Любка – 68 га;

с. Млинки – 171 га;

с. Сидоряче – 310 га;

с. Михайлівка Перша – 439 га.

кількість будинків багатоквартирного житлового фонду – 36 од;

кількість   будинків приватного сектору – 6587 од;

кількість контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях – 119  на них встановлено 347 контейнер;

протяжність доріг – 272,57 км;

середня відстань від населених пунктів до місця видалення відходів – 12,0 км.

Характеристика місця видалення відходів:

Полігон ТПВ розташований на землях Котелевської селищної ради на відстані 4 км в північному напрямку від смт Котельва, загальна площа відведення складає 5,5 га.

Способи, місце та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій.

38600, вул. Полтавський шлях, 221, смт Котельва, Полтавської області.

Спосіб: особисто або поштою.

Кінцевий термін: 26 серпня 2022 року. Час: 09-00.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в журналі обліку. За проханням Учасника конкурсу конкурсна комісія підтверджує надходження його конкурсної пропозиції з зазначенням дати, часу та порядковий номер реєстрації пропозиції. Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дати та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, яким надіслана конкурсна документація. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію до закінчення строку подання пропозицій. Повідомлення Учасника про зміни або анулювання пропозиції готується, запечатується, маркується та відправляється у зовнішніх та внутрішніх конвертах. Повідомлення про анулювання пропозиції може надсилатися засобами зв'язку, але з наступним надсиланням письмового підтвердження, з поштовим штемпелем не пізніше кінцевого терміну подання пропозицій.

Характеристика об'єктів утворення відходів

Назва об’єкта утворення побутових
відходів

Показники

Багатоквартирні житлові будинки, з
них:

36

5-ти поверхових

5

2-х поверхових

31

Місце знаходження багатоквартирних будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою

Будинки розміщені на території громади.

Обладнані: централізованим водопостачанням -29;

с. Любка – 54 од.

с. Млинки – 160 од.

с. Сидоряче – 124 од.

с. Михайлівка Перша – 188 од.

Кількість мешканців Котелевської

селищної територіальної громади

Всього: 14391 чол.

Кількість мешканців

смт Котельва – 11840 чол.

с. Михайлове – 107 чол.

с. Чернещина – 51 чол.

с.  Камінне – 2 чол.

с. Більськ – 1012 чол.

с. Деревки – 716 чол.

с. Любка – 59 чол.

с. Млинки – 124 чол.

с. Сидоряче – 173 чол.

с. Михайлівка Перша – 307 чол.

3

Установи охорони здоров’я, соціального забезпечення, спортивні та фізкультурно-оздоровчі установи

13

Організації та установи, управління, кредитно-фінансові установи, проектні організації та підприємства зв’язку