21 ЧЕРВНЯ У КОТЕЛЬВІ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАРІТАС ПОЛТАВА»

Дата: 21.06.2022 14:04

21 ЧЕРВНЯ У КОТЕЛЬВІ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАРІТАС ПОЛТАВА» ПРОВІВ РЕЄСТРАЦІЮ НА ПРОГРАМУ ВИПЛАТИ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Таку багатоцільову грошову допомогу у розмірі 6 660 грн на одну особу отримають вразливі верстви населення: вагітні, особи, які мають дітей віком до 2-х років, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі громадяни, що раніше не отримали грошову допомогу від інших благодійних фондів.

«Війна – це наше спільне горе…..

Ця програма виплат багатоцільової грошової допомоги, що надається завдяки ефективній взаємодії між Полтавською обласною радою та Благодійним Фондом «Карітас Полтава», є ще однією важливою підтримкою для людей, яких війна змусила залишити свої домівки, і які зараз проживають в нашій громаді.

У такий нелегкий для України час головне – це підтримка один одного і єдність. В цьому наша сила, яка допомагає здобувати Перемогу!», ? говорить голова Котелевської територіальної громади Тетяна Корост.