22 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2022 14:03

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх, чиє життя покалічила і зруйнувала Друга світова війна. Практично кожна родина на Котелевщині втратила когось із найрідніших. Всього під час тієї далекої війни загинуло більше 3-х тисяч наших земляків, а майже 6 тисяч воїнів, які визволяли наш край, навіки залишилися спочивати у нашій землі.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто мужньо і стійко боровся з нацистами на фронтах Другої світової, у підпіллі, у національно-патріотичних формуваннях і трудився в тилу....

На жаль, війна знову прийшла в Україну. Російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних. Але ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає ПЕРЕМОГА, яка буде дуже важливою для всього українського народу!