Рішення виконавчого комітету від 24 червня 2022 року

Дата: 29.06.2022 09:31

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2022 рік

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 рік

Про внесення змін та доповнень до Програми національно-патріотичного виховання, розвитку молодіжної політики та підтримки обдарованої молоді Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про Схему санітарної очистки населених пунктів Котелевської селищної територіальної громади.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Котелевської селищної ради від 12.01.2022 № 5

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право користування яким мають малолітні діти ГЛОБІНА Єва Євгенівна, 29.01.2009 р.н. та ГЛОБІНА Вікторія Євгенівна, 03.01.2014 р.н.

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право власності на яке набуде та право користування яким має малолітня дитина Панюков Максим Сергійович, 08.11.2014 р.н.

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право користування яким має малолітня дитина ФУНІК Артем Євгенійович, 08.10.2012 р.н.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Котелевської селищної ради від 30.09.2021 № 185.

Про затвердження розпорядження органу приватизації територіальної громади селища Котельва

Про визначення уповноваженої особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення у сфері благоустрою населених пунктів

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги

Про погодження встановлення котлів.

Про надання дозволу на встановлення і підключення водозабірної громадської колонки.

Про надання дозволу на відбір зразків води питної з свердловини по вул. Маяковського, 90 в смт Котельва для проведення лабораторних досліджень.