Робота з сім'ями, де є постраждалі від домашнього насильства

Дата: 23.06.2022 16:49

На території Котелевської громади проводиться постійно робота щодо запобігання та протидії домашньому насильству. За перше півріччя цього року місцевим сектором поліції зафіксовано 14 випадків вчинення домашнього насильства. Жодне повідомлення не залишилося поза увагою.

Ось і сьогодні соціальні служби разом поліцією побували у трьох котелевських сім’ях, де були вчинені насильницькі дії по відношенню до членів сім’ї. Неприпустимим є те, що свідками цих сварок були діти.

Працівниками поліції вжиті заходи та проведена робота з кривдниками. Денним центром соціально-психологічної допомоги надані консультації постраждалим, роз’яснено про їх права та можливість отримати захист. При потребі вони можуть звернутися до психолога. У тих випадках, де насильство вчиняється проти дітей чи в їх присутності, залучаються працівники служби у справах дітей.

Якщо насильство стосується вас чи ваших близьких та знайомих, не будьте байдужі, звертайтеся за допомогою. Домашнє насильство - це злочин, а не сімейна справа.