Оголошення для суб'єктів господарювання

Дата: 21.06.2022 14:17

ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Полтавське районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області звертається до керівників суб’єктів господарювання, у власності або користуванні яких є об’єкти підвищеної небезпеки, а також тих, які планують експлуатувати такі об’єкти.

Відповідно до частини першої статті 20 Кодексу цивільного захисту України, статті 11 Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» з метою встановлення порядку з організації розроблення планів локалізації і ліквідації аварій та їх наслідків наказом ДСНС від 17.05.2022 року за № 253 було затверджено «Методичні рекомендації щодо розроблення  планів локалізації і ліквідації аварій та їх наслідків».