У КОТЕЛЬВІ ПОПРОЩАЛИСЯ З 18-РІЧНИМ КОСТЯНТИНОМ БЄЛОВИМ

Дата: 29.05.2022 16:20

Сотні котелевців провели в останню путь воїна-захисника Костянтина Бєлова, який загинув 26 травня на Харківщині.

Вчора на центральній вулиці селища земляки утворили живий коридор і прихилили коліна, віддаючи шану молодому воїнові.

Сьогодні попрощатися із загиблим юнаком до батьківської садиби, а потім до Свято-Вознесенського храму, прийшли його рідні, друзі, побратими, представники місцевої влади та духовенства, сотні звичайних мешканців.

Поховали Героя на Троїцькому кладовищі. Цього дня для Костянтина востаннє прозвучав військовий салют від побратимів, які приїхали попрощатися з ним.

Вічна пам'ять і слава нашому Герою! Щирі співчуття рідним та близьким.Фото без опису