ПРОФЕСІЯ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ – ВАЖЛИВА ТА НЕЛЕГКА НОША

Дата: 19.05.2022 15:11

Сьогодні сімейні лікарі Котелевської громади відзначають своє професійне свято - Всесвітній день сімейного лікаря. Професія сімейного лікаря – важлива та нелегка ноша, саме до них ми першими звертаємося, коли хворіємо. Вони завжди поруч, знають все про стан нашого здоров’я, наші слабкі та сильні сторони. Їм випала нелегке випробовування - боротьба із СOVID-19, а зараз навантаження зросло у зв’язку із збільшенням кількості населення громади за рахунок внутрішньо переміщених осіб.

Сімейних лікарів Котелевського центру первинної медико-санітарної допомоги та їх директора Світлану Безпалько із професійним святом привітала заступник Котелевського селищного голови Ольга Саєнко. Вона передала вітання та побажання миру, добра і благополуччя від голови громади Тетяни Корост, щоб медики не тільки дбали про здоров’я оточуючих, а й берегли своє, щоб щедрою була до них доля, а їх серця завжди зігрівали людська довіра та любов.

Щирі вітання адресував колегам директор Котелевської лікарні планового лікування Костянтин Шепітько.

З нагоди свята Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА нагороджено сімейного лікаря Деревківської АЗСМ Василя Стрільця. Грамоту Котелевської селищної ради отримала Валентина Яценко, сімейний лікар Котелевської АЗПСМ №1.

Приємним доповненням до привітання для медиків були солодкі подарунки.