Пробаціонера-переселенця  із родинним святом привітав волонтер та колеги

Дата: 20.05.2022 14:32

Пробаціонера-переселенця  із родинним святом привітав волонтер та колеги

19 травня  2022 року за ініціативи сектору пробації, що функціонує у Котельві, волонтер пробації Петро Устимчук передав привітання і подарунок для нашого  колеги Євгена Сидоренка, що був змушений із сім’єю виїхати на Котелевщину до рідні із міста Ізюм, що на Харківщині. Приводом для привітання було день народження його доньки. Цього дня їй виповнився один рік, який вона зустріла на гостинній землі Котелевщини.

Колеги-пробаціонери також долучилися до привітань та вручили також свій подарунок.

У цей день Євген прибув до сектору пробації у вишитій сорочці, дбайливо вишитій маминими руками.  Від небезпеки в умовах війни молодий чоловік  виїжджав із рідного дому на Харківщині із дружиною та однорічною донькою із парою валіз, куди спакували найнеобхідніші речі. Але важливою річчю там була сорочка , яку він традиційно і одягнув на День вишиванки у мальовничому містечку Котельва, де мешкає нині молода сім’я.