Рішення виконавчого комітету від 15 квітня 2022 року

Дата: 19.04.2022 11:22

Про утворення добровільного формування цивільного захисту Котелевської селищної територіальної громади.

Про утворення Сидоряченської добровільної пожежної охорони.

Про утворення розрахунково-аналітичної групи при Виконавчому комітеті Котелевської селищної ради

Про реєстрацію змін до колективного договору (ЦПМСД).

Про реєстрацію змін до колективного договору (ККП)

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 23.03.2021 №179.

Про Порядок встановлення розміру плати за навчання у Комунальному закладі позашкільної спеціалізованої освіти «Дитяча мистецька школа» Котелевської селищної ради

Про затвердження актів приймання-передачі палива (бензину).

Про видачу продуктів харчування з продовольчого резерву для потреб Котелевської селищної територіальної громади.

Про звільнення від сплати орендної плати за договорами оренди комунального майна.