Рішення виконавчого комітету від 29 березня 2022 року

Дата: 01.04.2022 09:17

Про Положення про оплату праці та преміювання керівників комунальних підприємств галузі охорони здоров’я, що перебувають у комунальній власності Котелевської селищної територіальної громади

Про прийняття - передачу деревини.

Про передачу комунального майна з балансу Місцевої пожежної охорони територіальної громади Котелевської селищної ради на баланс відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради.

Про зміни до фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 рік.

Про зміни до фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2022 рік.

Про надання дозволу на використання продуктів харчування в зв’язку із введенням воєнного стану в Україні.

Про внесення змін та доповнень до Програми організації територіальної оборони Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про внесення змін до Програми протидії та профілактики злочинності на території Котелевської селищної ради на 2021 - 2025 роки.