Рішення виконавчого комітету від 16 березня 2022 року

Дата: 17.03.2022 15:15

Про виконання фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» Котелевської селищної ради за 2021 рік.

Про виконання фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради за 2021 рік

Про формування продовольчого резерву для потреб Котелевської селищної територіальної громади

Про внесення змін до Програми запобігання виникненню на території Котелевської селищної територіальної громади надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2022 - 2023 роки.

Про внесення змін до бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік.