ІЗ 19 БЕРЕЗНЯ НА ПОЛТАВЩИНІ ДОЗВОЛЕНО ПРОДАЖ СЛАБОАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ІЗ ВМІСТОМ МЕНШЕ 5% СПИРТУ

Дата: 19.03.2022 11:53
Кількість переглядів: 2063

Всім, окрім військовослужбовців та представників правоохоронних органів. Про це прийнято рішення на засіданні Ради оборони Полтавської області 18 березня 2022 року.

Як зазначається, це стимулюватиме економіку області, бо в регіоні є підприємства, які виготовляють слабоалкогольну продукцію, а практично всі продовольчі магазини її реалізовують. Мова йде про десятки робочих місць і сплачені податки.

При цьому продаж міцного алкоголю залишається під забороною! Торговельні мережі, магазини або окремі громадяни, які нехтують цим, будуть нести сувору відповідальність.

Відновлення продажу слабоалкогольних напоїв не означає, що війна закінчилася. Сьогодні правоохоронці обороняють нашу державу, тому не повинні витрачати час на врегулювання конфліктів, які виникають через алкоголь. Просимо всіх ставитися з розумінням до данного питання.