ЗАКЛАДИ, В ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВІДВІДУВАЧАМ ЛИШАТИСЯ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНИХ ТРИВОГ, БУДУТЬ ЗАКРИТІ

Дата: 19.03.2022 10:52
Кількість переглядів: 1943

Із 19 березня заклади масового перебування людей – магазини, торговельні центри, банківські відділення тощо, які виганяють на вулицю своїх відвідувачів під час повітряних тривог, будуть закриті. Таке рішення ухвалила Рада оборони області на своєму засіданні 18 березня.

Кожний такий заклад має визначити найбільш безпечне місце, куди під час тривоги йде персонал та відвідувачі! Якщо заклад не дотримуватиметься такого правила, то він буде зачинений на період воєнного стану.

Громадяни у разі подібних порушень можуть звертатися до Держпродспоживслужби за номерами гарячих ліній:

??0933620536,

??(0532) 606647 (у робочий час).