ІЗ 19 БЕРЕЗНЯ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ТРИВАТИМЕ З 20:00 ДО 6:00

Дата: 19.03.2022 10:51
Кількість переглядів: 1971

Змінюється тривалість комендантської години на Полтавщині. Із 19 березня вона триватиме з 2??0??.0??0?? до 0??6??.0??0??. Таке рішення ухвалила Рада оборони області на своєму засіданні 18 березня.

Відповідно магазини, банки, та інші установи можуть працюватимуть на годину довше.

НАГАДУЄМО!!! Протягом комендантської години обов?язково перебуваємо вдома. В інший час, як і раніше, потрібно мати з собою документи, що посвідчують особу. Поводьтеся спокійно, якщо вас зупинила тероборона, військові або правоохоронці