НЕЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО, МЕДИЧНА ГАЛУЗЬ КОТЕЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗМІЦНЮЄТЬСЯ

Дата: 03.03.2022 14:44
Кількість переглядів: 2083

НЕЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО, МЕДИЧНА ГАЛУЗЬ КОТЕЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗМІЦНЮЄТЬСЯ

Вчора голова громади Тетяна Корост представила нашим медикам новопризначеного начальника відділу охорони здоров'я Котелевської селищної ради Костянтина Шепітька, профессора, доктора медичних наук, лікаря-кардіолога.

Відтепер він координуватиме діяльність наших закладів охорони здоров'я. Костянтин Володимирович має досвід роботи лікаря-пратика, працював завідувачем кафедри медицини катастроф і військової медицини у Полтавській УМСА, а потім у Міністерстві охорони здоров'я. Віримо, що його знання стануть запорукою покращення надання медичних послуг в нашій громаді.

Ще одним позитивним моментом є те, що незабаром колектив медиків Котелевської лікарні планового лікування поповнить молодий лікар-педіатр з Волині Ярина Антонюк, яку ви зараз бачите на фото з головою громади та вихованцями дитсадка "Пролісок", зробленому за день до війни.