ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 05.03.2022

Дата: 05.03.2022 14:42

Ми, депутати Котелевської селищної ради Полтавського району Полтавської області, звертаємося до країн-членів НАТО, президентів США і Франції, канцлера Німеччини, послів усіх держав у підтримку президента України Володимира Зеленського та українського народу, з проханням про закриття неба над Україною????????.

Кожна згаяна хвилина – це смерті наших громадян, жінок і дітей, це знищені наші міста і села!

Діяти потрібно негайно!

We, the deputies of Kotelva Village Council, Poltava region, appeal to NATO member states, the Presidents of the United States and France, the Chancellor of Germany, ambassadors of all the countries in support of President of Ukraine Volodymyr Zelensky and the Ukrainian people to close the skies over Ukraine????????.

Every minute lost is the death of our citizens, women and children, as well as destroyed cities and villages!

Immediate act is needed!