НЕ ДОПУСТИМО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

Дата: 17.02.2022 11:54

??НЕ ДОПУСТИМО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Як ніколи сьогодні відчутні прояви гібридної війни – наш інформаційний простір насичується поширенням неправдивої інформації, спотворенням реального стану речей та викривленням фактів.

На жаль, це стало відбуватися і у Котелевській громаді. Фіксуються факти приниження честі та гідності голови громади, депутатів селищної ради, працівників виконавчих органів, поширюються неправдиві звинувачення в їх адресу. Це підриває імідж селищної ради, як представницького органу, так і Котелевської селищної територіальної громади вцілому.

Мета цього – ніщо інше, як посіяти тривогу в суспільстві та розхитати єдність.

Тому всі ми маємо мислити критично і перевіряти будь-яку інформацію, керуючись даними лише офіційних джерел та навчитися відрізняти правду від фейків.

Для донесення достовірної інформації про діяльність Котелевської селищної ради як органу місцевого самоврядування відтепер засідання сесій, постійних комісій та виконкомів проходять у режимі онлайн трансляцій.

Діємо відкрито і прозоро! Всі, хто бажає бути в курсі подій та отримати правдиву інформацію про безпосередній процес прийняття рішень, в будь-який час можуть долучитися до їх перегляду.

Для цього необхідно лише??:

?зайти на офіційний сайт Котелевської селищної ради(https://kotelevska-gromada.gov.ua/) ??знайти банер «Відеотрансляції засідань» ??перейти за посиланням

або

?зайти на YouTube??знайти канал «Котелевська селищна рада» (https://www.youtube.com/channel/UCjfGyCov-LZiD3ZZLm1AXMQ)

НЕ ДОПУСКАЙТЕ МАНІПУЛЯЦІЙ ВАШОЮ СВІДОМІСТЮ ЧЕРЕЗ ПОШИРЕННЯ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

КОРИСТУЙТЕСЯ ЛИШЕ ОФІЦІЙНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ!