Захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні під назвою «Це зорі твої, Україно!»

Дата: 17.02.2022 15:34

17 лютого 2022 року при «Університеті третього віку» на «Літературно- мистецькому» факультеті для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування відбувся захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні під назвою «Це зорі твої, Україно!».

Волонтери Котелевської центральної бібліотеки бібліотекарі І категорії Раїса Костюк та Світлана Червонцева представили книжкову виставку з інсталяцією та розповіли, про події, що сколихнули всю країну, безсумнівно залишили відбиток у наших серцях, думках і діях. Люди повинні розуміти, що своїми вчинками будують не тільки власне життя, а й державу. Ми закликаємо вас сьогодні згадати усіх Героїв , які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам сили та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови та хвилиною мовчання пом’янемо Героїв Небесної Сотні.

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі.

Фото без опису       Фото без опису