Рішення виконавчого комітету від 14 лютого 2022 року

Дата: 15.02.2022 15:26

Про звіт про виконання бюджету Котелевської селищної територіальної громади за 2021 рік

Про Порядок складання і виконання розпису бюджету Котелевської селищної територіальної громади.

Про запровадження послуги патронату над дитиною на території Котелевської селищної ради.

Про проєкт Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів виконавчим комітетом селищної ради, установами та організаціями, які утримуються за рахунок селищного бюджету.

Про реєстрацію змін до колективного договору (Деревківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Котелевської селищної ради).

Про реєстрацію колективного договору, укладеного між правлінням Котелевського районного споживчого товариства та Котелевською районною профспілковою організацією працівників споживчої кооперації України на 2022-2024 роки.

Про утворення комісії по здійсненню аналізу фінансової діяльності виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності Котелевської селищної ради