ХТО ПІДЛЯГАЄ ОБОВ'ЯЗКОВІЙ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID – 19

Дата: 01.02.2022 10:45

ХТО ПІДЛЯГАЄ ОБОВ'ЯЗКОВІЙ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID – 19

З 31 січня 2022 року набув чинності наказ МОЗ № 2664 від 30.11.2021 року, який розширив перелік організацій представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID – 19.

Згідно наказу, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID – 19 на період дії карантину, встановлено КМУ, з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби, додаються працівники:

- органів місцевого самоврядування;

- закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;

- комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники цих установ, які не отримали, принаймі одну дозу вакцини проти COVID – 19 до 31 січня 2022 року, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від COVID – 19 та медичний висновок на підтвердження цього.

Нагадуємо, що в Україні щеплення від COVID – 19 вже є обов’язковим для працівників центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів; закладів освіти всіх рівнів та форм власності; підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, затвердженою постановою КМУ від 04.03.2015 року № 83.

Полтавське районне управління Головного

управління Держпродспоживслужби