У ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

Дата: 22.01.2022 12:56

Сьогодні відзначається вагоме національне свято - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ. Цього дня у далекому і буремному 1919 році на Софійській площі у Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) . Об’єднано український народ – Схід та Захід, розділений історією та кордонами інших держав.

У Котелевській громаді з нагоди свята керівники та депутати селищної ради, представники виконавчого комітету покладанням квітів вшанували пам'ять Тараса Шевченка - нескореного борця за свободу і незалежність українського народу.

Щиро вітаємо всіх жителів громади із цим святом єдності нації, яке дає усвідомлення, що кожен українець – невід’ємна частина вільної, незалежної, суверенної держави, визнаної світовою спільнотою.

Нехай цей день додасть кожному з нас впевненості і наснаги для плідної праці, згуртує нас заради спільної мети – успішного розвитку нашої громади та добробуту її жителів! У єдності наша сила!

Міцного здоров'я, миру та злагоди кожній родині!