Результати опитування роботодавців 2021 року

Дата: 19.01.2022 17:03

Система візуалізації даних відображає результати опитування роботодавців, здійсненого в рамках програми EU4Skills за підтримки Державної служби зайнятості України. Опитування відбулося впродовж травня-серпня 2021 року у 10 регіонах України,в т.ч  в Полтавській області.

Механізм побудови вибірки дозволяє з достатньою надійністю екстраполювати отримані дані на загальну професійну структуру загалом в межах досліджуваних регіонів. Достовірність результатів буде нижчою, якщо застосовувати окремі фільтри для більш глибокого аналізу (наприклад, за групами КВЕД, розмірами підприємств, підрозділами та класами професій).

ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ