12 СІЧНЯ ВІДБУЛАСЯ ДВАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Дата: 12.01.2022 13:31

Необхідність її скликання зумовлена бажанням залучити в громаду кошти Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію проєкту «Капітальний ремонт закладу дошкільної освіти «Ромашка», за адресою смт Котельва, вул.Чкалова, 19». Відкриття ще одного дитячого садка на території селища дасть можливість вирішити проблему перезавантаженості груп у дошкільних освітніх закладах, зробить дошкільну освіту доступною для всіх жителів Котельви.

Тому на порядок денний було винесене одне, але вкрай важливе для громади питання про внесення змін до показників місцевого бюджету, адже умовою надання інвестиційних коштів Державного фонду регіонального розвитку є прийняття громадами відповідного рішення про співфінансування. Депутати одноголосно підтримали рішення про спрямування коштів в сумі 2 327, 228 тис. грн. на співфінансування цього проєкту, розподіливши вільний залишок коштів загального фонду бюджету громади. Всього кошторисна вартість об’єкту становить 12 075, 254 тис. грн.

Під час засідання депутати привітали із 30-м ювілейним Днем народження свого наймолодшого колегу, голову депутатської фракції ВО «Свобода» Олександра Ілюху, який він відзначив у міжсесійний період.

Позачергове засідання сесії провела секретар селищної ради Наталія Сідненко.