Для працівників територіального центру стало доброю традицією в переддень Різдвяних свят проводити святкові заходи та відвідувати одиноких громадян та осіб з інвалідністю.

Дата: 12.01.2022 16:22

Цього року протягом 4 та 5 січня з вітальними словами, піснями  та продуктовими наборами працівники установи разом з волонтерами церкви «Нове життя»  відвідали 30 громадян.

Отримувачі соціальних послуг Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради до Різдвяних свят отримали  гарний настрій, незабутні враження та позитивні емоції.