Дата: 30.11.2021 16:56

Сьогодні 30 листопада 2021 року у приміщенні Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради у відділенні денного перебування проведено захід з нагоди святкування Дня іменинника та Дня подяки.

За доброю традицією свято розпочала з теплих слів і привітань на адресу іменинників листопада місяця соціальний працівник  відділення Світлана Хомякова та пастор церкви Нове Життя Петро Устимчук.

Поздоровлення, теплі побажання, вірші, подарунки виготовленні руками майстрині Ніни Дрижирук та квіти від Катерини Пономаренко отримали всі присутні іменинники.

Свято завершилось чаюванням зі  смаколиками в теплій дружній атмосфері, з піснями та танцями.