ВІДКРИТІ ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Дата: 28.11.2021 13:25

????

ВІДКРИТІ ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

27 листопада Котелевський селищний голова Тетяна Корост відвідала Більськ. Вона разом із старостою села Світланою Залізняк прозвітувалася перед місцевими жителями про діяльність селищної ради та її виконавчих органів у 2021 році.

На зустріч прибули також заступники селищного голови, секретар селищної ради і керівники основних галузевих підрозділів, щоб громадяни мали змогу безпосередньо з ними поспілкуватися та задати їм питання.

Тетяна Михайлівна проінформувала про розвиток громади за рік, особливу увагу приділяючи підтримці Більського старостату, яку селищна рада здійснювала у тісній співпраці із директором місцевого СТОВ «Скіф», депутатом обласної ради Олексієм Бовдирем.

Озвучені були також проблемні питання села, які потребують подальшого вирішення. Мова йшла про необхідність організації вивезення та захоронення твердих побутових відходів, ремонт доріг і спилювання аварійних дерев у Більському парку.

Присутній на зустрічі начальник Котелевського сектору поліції Андрій Аджубей розповів місцевим жителям, як уберегтися від різного роду шахрайських дій та хто зможе звертатися до денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, що незабаром діятиме в Котельві.

????КОРОТКО ПРО БІЛЬСЬКИЙ СТАРОСТАТ у 2021 році.

?На підтримку СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ с.БІЛЬСЬК ТА ЙОГО БЛАГОУСТРІЙ З СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ В ЗАГАЛЬНОМУ ВИКОРИСТАНО 5 402.9 тис.грн:

????НА УТРИМАННЯ БІЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ(учнів – 105, педагогічних працівників – 25, технічного персоналу – 12) використано – 4 736 937 грн. (7.6%);

-усі учні пільгових категорій та учні 1-4 класів, забезпечені безкоштовним харчуванням у повному обсязі;

-вартість утримання 1 учня – 45 114 грн. , при тому що середня вартість утримання учня в громаді 27 600 грн.;

- завдяки успішній співпраці з АТ «Укргазвидобування», реалізовано проєкт по осучасненню кабінету хімії Більської ЗОШ мультимедійним, інтерактивним комплектом техніки, закуплено набори реактивів на 100 тис.грн. та придбане технологічне обладнання для харчоблоку школи на 198 тис.грн..

????НА УТРИМАННЯ ДИТЯЧОГО САДКА «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК»( 22 дітей , педагогічних працівників – 2, технічного персоналу – 3) використано – 471 022 грн.;

-вартість утримання 1 дитини – 21 410 грн.

????НА УТРИМАННЯ БІЛЬСЬКОЇ АЗПСМ (обслуговує АЗПСМ – 1005 чол., працює: 1 сімейний лікар Гета Віктор Анатолійович, 2 сестри медичні сімейної медицини, 1 ставка санітарки, 1 водій) коштів Національної служби здоров’я України – 582 448 грн., коштів місцевого бюджету – 166 718 грн., з них використано:

- на заробітну плату з нарахуваннями – 570 057 грн., (539 706 грн. – кошти НСЗУ, 30695 грн. - кошти селищної ради: на мотивацію працівників – 29 143 грн. та доплату за надання допомоги за лікування хворих на COVID – 2656 грн.)

За кошти селищного бюджету придбані:

- предмети, матеріали – 20 511 грн., в тому числі пальне – 15 300 грн.;

-медикаменти та товари медичного призначення – 7083 грн.

витратні матеріали на ліквідацію епідемії COVID (ЗІЗи, швидкі тести, пробірки на ПЛР, деззасоби та ін..) – 23 261 грн.;

-оплата послуг – 59 187 грн., в тому числі поточний ремонт туалету для доступності мало мобільних груп населення – 49 000 грн.;

-оплата комунальних послуг та енергоносії – 20700 грн

відшкодування медикаментів по пільгових рецептах населенню – 32 676 грн.;

-технічні засоби реабілітації людям з інвалідністю – 15 691 грн.

????НА УТРИМАННЯ БІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ з місцевого бюджету витрачено 564.7 тис. грн., з них, на заробітну плату – 370. 8 тис. грн., енергоносії – 77.0 тис.грн., інші видатки – 117.0 тис.грн.

????В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ СОЦІАЛЬНО ВРАЗЛИВИХ ВЕРСТ НАСЕЛЕННЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ «ТУРБОТА» на 2021-2025 роки із селищного бюджету протягом січня-жовтня 2021 року жителям Більського старостату надано соціальних допомог на загальну суму 30.3 тис.грн..

????У С. БІЛЬСЬК ТЕРЦЕНТРОМ ВИЯВЛЕНО ТА ОБСЛУЖЕНО 116 ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ:

-протягом 2021 року, згідно з затвердженим графіком, організовано 6 виїздів працівників територіального центру до с. Більськ з метою надання соціальних;

-на території с. Більськ працюють 2 соціальні робітники (2 штатні одиниці). Їх утримання у 2021 році з місцевого бюджету профінансовано 154,7 тис. грн.

????РЕМОНТ ДОРІГ:

-за кошти бюджету селищної територіальної громади здійснено ямковий ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги, в т.ч дороги Котельва-Більськ, встановлено дорожні знаки, відповідно до вимог чинного законодавства;

-проведено поліпшення щебеневою сумішшю частини доріг в с. Більськ.

????ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ.

-протягом 9 місяців 2021 року вживалися заходи щодо утримання в належному стані мереж вуличного освітлення, а саме, на заміну селі Більськ замінено ламп на суму 2369 грн. Всього на обслуговування вуличного освітлення села використано 25 тис.грн.

????БЛАГОУСТРІЙ. На благоустрій Більська були виділені кошти в сумі 96.4 тис.грн., в тому числі на заробітну– 49.6 тис.грн., 6.5тис.грн. на матеріали для газонокосарки 7.5 тис.грн. Працював робітник з благоустрою на утримання якого використано 61.9 тис.грн.