Рішення виконавчого комітету від 08 листопада 2021 року

Дата: 10.11.2021 17:10

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким має неповнолітня дитина

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким мають діти.

Про надання дозволу на укладення додаткових угод до договорів оренди комунального майна.

Про надання дозволу відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради на організацію спеціальних регулярних перевезень дітей до дошкільних навчальних закладів смт Котельва

Про затвердження розпорядження органу приватизації територіальної громади селища Котельва

Про надання дозволу на коригування та розробку проектно - кошторисної документації

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету 06 квітня 2021 року №50.

Про затвердження Положення про уповноважену особу виконавчого комітету Котелевської селищної ради.