Навчання продовжується при «Університеті третього віку» на « Літерату-рно мистецькому факультеті» при групі «Музикознавство»

Дата: 09.11.2021 10:28

Навчання продовжується при «Університеті третього віку» на « Літературно мистецькому факультеті» при групі «Музикознавство».

09 листопада 2021 року проведено захід для підопічних відділення денного перебування Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської  селищної ради де підопічні розучували та співали вже вивчені пісні.

Музика розвиває і надихає, допомагає розуміти одне одного, це потужний об’єднуючий інструмент - після проведеного заходу діляться своїми думками підопічні.

Музичний керівник Світлана Хомякова, радіє здобуткам своїх підопічних.