БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ СТАЄ НОВОЮ СУСПІЛЬНОЮ НОРМОЮ

Дата: 02.11.2021 11:20

Цифрова безбар’єрність - усі суспільні групи мають доступ до швидкісного Інтернету, публічних послуг та публічної цифрової інформації.

Принципи безбар’єрності втілюють через надання відкритого доступу до швидкісного інтернету тим, для кого він є критичною необхідністю та умовою для спілкування, придбання речей, навчання, творчої та соціальної реалізації, а також інших потреб. Відкритий доступ до швидкісного інтернету має бути повсюдним і не залежати від фінансового статусу чи віку користувачів.

Понад 6 тисяч освітніх, медичних і культурних закладів, ЦНАПів та органів місцевого самоврядування, які розташовані у сільськіи? місцевості, будуть підключені до інтернету. Зокрема, вже до кінця 2022 року доступ до всесвітньої мережі стане можливим для 15 тисяч українських сіл.