СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ!

Дата: 08.10.2021 13:02

СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ!

Указом Президента України № 228/2021 започатковано реалізацію екологічної ініціативи «Масштабне залісення України».

8 жовтня представники Котелевського лісництва на чолі з новим керівником Козловим Олександром Валерійовичем спільно з Котелевською селищною радою на чолі з Корост Тетяною Михайлівною в підтримку акції посадили ділянку соснового лісу.

Наразі важливо, щоб усі зрозуміли, що створення нових лісів, збільшення лісистості працює на користь територіальним громадам та суспільству в цілому. Адже основна функція лісу – екологічна. Дерева – це фільтр, що очищує повітря. Тому ініціатива Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО полягає в тому, щоб залишити після себе здорову країну, забезпечити людей чистим повітрям і місцями для відпочинку. Указ покликаний сприяти запобіганню глобальному потеплінню та врятувати планету.

В червні цього року Президент України оголосив про план посадити 1 млрд дерев протягом наступних 3 років та збільшити лісистість за 10 років на 1 млн гектарів.

Це стосується також скверів, парків, лісосмуг, висадка дерев біля адміністративних будівель, шкіл, садочків.

МИ своє дерево посадили! А ви? Приєднуйтесь до акції, посадіть своє дерево, покажіть його своїй дитині, ростіть його спільно!!! За нашу з вами спільну ЗЕЛЕНУ ПЛАНЕТУ!!!