СВЯТКОВИЙ ЗАХIД ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 07.10.2021 16:35

Нещодавно у відділенні денного перебування вшановували ветеранів  працівників освіти та вчителів. У святковому заході взяли участь ансамбль «Мальви відділення денного перебування», ансамбль Палацу дозвілля Скіфія «Пісенний оберіг» та солістка Ірина Мамишева, також для присутніх вчителів вірші декламували Віра Лічман, Олександра Сова та Лідія Передирій.

Зі щирими словами вітань до присутніх звернулася підопічна відділення Лідія Крапцова та соціальний працівник Світлана Хомякова.

Своїми спогадами про вчительську долю поділилися Бородай Антоніна Івінівна, Вернигора Тетяна Миколаївна, Гнилосир Марія Сергіївна, Лимар Любов Андріївна, Махічева Людмила Миколаївна та Чуб Ніна Іванівна

По завершенню святкування працівники відділення денного перебування  пригостили гостей солодощами та гарячим чаєм.

Додаток 3 фото