НАСИЛЬСТВО У СІМ'Ї – ВАЖЛИВА СОЦІАЛЬНА ПРОБЛЕМА!

Дата: 24.09.2021 14:55

Насильство у сім'ї – важлива соціальна проблема! У Котелевській громаді соціальні служби і поліція об’єднують свої зусилля задля протидії та запобігання різним проявам насильства і допомоги жертвам домашнього насильства.

24 вересня відбулася чергова робоча зустріч працівників служби у справах дітей Котелевської селищної ради і Центру соціальних  служб з інспектором з ювенальної превенції СПД № 1 Мариною Старокожко. Намітили подальші плани співпраці в даному напрямку і механізми взаємодії, провели детальний моніторинг сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та в яких можлива загроза вчинення домашнього насильства, зокрема, над дітьми.