ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОТЕЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 16.09.2021 09:11

До уваги жителів Котелевської громади! Відповідно до законів України «Про благоустрій» і «Про відходи» Комбінат комунальних підприємств селищної ради проводить ?ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРІВ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ (ВИВЕЗЕННЯ ТА ЗАХОРОНЕННЯ).

????Для укладення договору необхідно з'явитися до комбінату комунальних підприємств за адресою: смт Котельва, вул. Ринкова, 19, у робочі дні із 08.00 до 17.00.

При собі необхідно мати:

????копію паспорта;

????копія індентифікаційного коду;

????за наявності, документи осіб, які мають право на пільгу (для пенсіонерів – копію пенсійного посвідчення, неповномітніх осіб, віком до 18 років - копію свідоцтва про народження чи паспорта).

?Відсутність договору у фізичної особи є порушенням законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» і тягне за собою АДМІНІСТРАТИВНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

??Телефон для довідок: (05350) 2-14-85,

2-13-41.