Представляли свої роботи на Сорочинському ярмарку:  семиметровий «Український рушник єдності майстринь Котелевського рідного краю», та вишитий Герб Котелевщини.

Дата: 25.08.2021 10:23

19 серпня 2021 року підопічні відділення денного перебування факультету  « Декоративно- вжиткового мистецтва» «Університету  третього віку» Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради взяли участь та представили свої роботи на Сорочинському ярмарку:  семиметровий «Український рушник єдності майстринь Котелевського рідного краю», та вишитий Герб Котелевщини.

За свою майстерність отримали диплом І ступеню в номінації «Колективи декоративно - ужиткового мистецтва» за високу професійну майстерність, активну творчу діяльність зі збереження і розвитку традиційної вишивки Полтавщини у відкритому регіональному огляді – конкурсі творів майстрів народного мистецтва вишивки «Вишивана краса Полтавщини».