Семінар для трудового колективу на тему: «Захист свобод людини і громадянина»,

Дата: 18.08.2021 10:16

18 серпня фахівець правової допомоги Котелевщини Микола Убийсобака для трудового колективу Комунальної установи Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради провів  семінар на тему: «Захист свобод людини і громадянина», приурочений 30-річчю Незалежності України. Під час заходу працівник розповів присутнім, про механізми захисту прав та свобод людини і громадянина, а саме: - звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями; - оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Фахівець бюро також наголосив, що кожен має право на професійну правничу допомогу, а у випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно.

По закінченню заходу, працював консультаційний_пункт_доступу до безоплатної правової допомоги, де всі бажаючі отримали правову інформацію та роз’яснення з питань: підстав накладення арешту на банківські рахунки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці та порядок оскарження дій посадових осіб органів державної влади.