Рішення виконавчого комітету від 20 серпня 2021 року

Дата: 25.08.2021 09:52

Про схвалення прогнозу бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Про План заходів з підготовки та проведення Дня села Більськ.

Про План заходів з підготовки та проведення урочистостей з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

Про затвердження Порядку надання пільг в оплаті за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів та відшкодування надавачам послуг витрат, пов’язаних з наданням цих пільг.

Про погодження розміщення об’єктів по наданню послуг у сфері розваг та виїзної торгівлі фізичній особі - підприємцю Кашубі В.В.

Про погодження виїзної торгівлі фізичній особі - підприємцю Юхименку І.О.

Про погодження виїзної торгівлі Чорі О.Ю.

Про надання дозволу відділу культури, спорту та туризму Котелевської селищної ради на розміщення станції української постійно діючої (перманентної) мережі спостережень глобальних навігаційних супутникових мереж.

Про встановлення режиму роботи магазину «Господарочка» по вул. Миру, 1, смт Котельва