СЬОГОДНІ У КОТЕЛЕВСЬКІЙ ГРОМАДІ ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ПРИВІТАЛИ НАЙМЕНШИХ ЖИТЕЛІВ РІЗНИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 01.06.2021 16:54

Начальник та головний спеціліст служби у справах дітей селищної ради Тетяна Коваленко і Марина Лоханчук разом із директором Центру соціальних служб Сергієм Салівоном та провідним фахівцем центру Світланою Тертишною привітали зі святом 5 діток із обмеженими фізичними можливостями, які змушені постійно пребувати вдома, 4 маленьких пацієнтів у дитячому стаціонарному відділенняні лікарні планового лікування та сина загиблого воїна АТО Івана Смоляра, Олексія. В подарунок від селищного голови Тетяни Корост діти отримали теплі ковдри, книги, розвиваючі ігри, і, звичайно ж, солодощі. У зв'язку із карантиними обмеженнями щирі привітання та подарунки були передані дітям через батьків та лікарів.