24 ТРАВНЯ ТРАДИЦІЙНО ПІСЛЯ УЧАСТІ У ЩОТИЖНЕВІЙ ОБЛАСНІЙ ВІДЕО НАРАДІ КОТЕЛЕВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ТЕТЯНА КОРОСТ ОБГОВОРИЛА ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ ІЗ НАЧАЛЬНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ТА КЕРІВНИКАМИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ.

Дата: 24.05.2021 13:22

Розпочали із ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію. На даний час у стаціонарному відділенні лікарні планового лікування пацієнтів із COVID-19 немає. На амбулаторному лікуванні перебувають 5 хворих, тому зараз головне завдання – утримати ту позитивну динаміку із поширення коронавірусу й надалі дотримуватися всіх профілактичних заходів. У зв’язку зі стабілізацією ситуації із поширенням коронавірусу планується переформатувати роботу медичних закладів області, визначити опорні лікарні, потоки та маршрути доставки пацієнтів. Тому пацієнти із COVID-19, які потребуватимуть стаціонарного лікування, будуть направлятися у відповідні обласні медичні заклади.

Обговорили процес модернізації місцевого ПТУ-54. Селищний голова наголосила, що керівництву закладу необхідно кардинально змінювати своє ставлення до професійних обов'язків, активізувати діяльність із розширення контингенту учнів, організувати належне їх харчування та удосконалити матеріально-технічну базу закладу.

На нараді сплановано заходи на поточний тиждень. Селищний голова наголосила на необхідності узагальнення звернень, зауважень, пропозицій , які надходять під час проведення зустрічей із громадськістю, розділивши їх на першочергові, планові та перспективні, провести відповідну роботу із залучення більшої кількості населення громади для підтримки проєктів, які подала Котелевська громада на конкурс Екологічних ініціатив Полтавської області. Начальнику відділу освіти та молоді Інні Назарко доручено запланувати батьківські збори у закладах освіти, звичайно ж із дотриманням карантинних обмежень, щоб обговорити з ними питання завершення навчального року, оздоровлення і харчування дітей, тощо. Окрім того, відділу освіти та молоді також потрібно підготувати детальний план використання коштів на оздоровлення дітей.

Обговорили також хід підготовки до відзначення 134 річниці від дня народження С.А.Ковпака і Дня захисту дітей.

Селищний голова закликала всіх керівників структурних підрозділів до відповідальності, чітко сплановувати свою роботу та розподіляти обов’язки за кожним працівником.