Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Котелевської селищної ради

Дата: 20.04.2021 11:45

Котелевська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - начальника відділу управління комунальним майном селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги:

•  громадянство України
  •  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  •  стаж служби в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підпри­ємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років;
  •  вільне володіння державною мовою;
  •  володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;
  •  знання чинного законодавства України.

Для участі в конкурсі подаються документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додат­ками (автобіографія); дві фотокартки розміром 4x6 см; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держа­ви або місцевого самоврядування, передбачена Законом України «Про за­побігання корупції»; копія документа, який посвідчує особу (паспорт); ко­пія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); копія трудо­вої книжки, завіреної за місцем роботи.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публіка­ції оголошення про конкурс за адресою: смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 221, кабінет № 12.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном - 0990220952.