ПАМ'ЯТАЄМО, ПИШАЄМОСЯ, ШАНУЄМО

Дата: 07.05.2021 16:41

Щороку 9 травня ми вшановуємо ветеранів Другої світової війни та учасників трудового фронту, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. На жаль, із кожним роком їх залишається все менше і менше ...

Сьогодні заступник селищного голови Ольга Саєнко та секретар селищної ради Наталія Сідненко привітали із прийдешнім Днем Перемоги учасників бойових дій та вручили їм продуктові набори від селищного голови Тетяни Корост.

Міцного здоров’я вам, сили та наснаги, шановні ветерани! Дякуємо вам за ратний і трудовий подвиг