СЬОГОДНІ КОТЕЛЕВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ТЕТЯНА КОРОСТ ПРОВЕЛА ЩОТИЖНЕВУ НАРАДУ

Дата: 26.04.2021 16:38

Із начальниками структурних підрозділів, головними лікарями закладів охорони здоров’я та представниками Держпродслужби.

Перш за все проаналізували ситуацію в громаді із захворюваністю на коронавірусну інфекцію. На сьогодні на COVID-19 хворіють 59 осіб, 44 – лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів, 18 – перебувають у стаціонарному відділенні лікарні планового лікування. Як зазначають медики, заспокоюватися ще рано. До того ж, погодні умови сприяють збільшенню кількості захворювань на ОРЗ та пневмонію, зокрема, на даний час, пневмонію лікують 13 громадян, з них, у 6-ти – це наслідки захворювання коронавірусом.

Під час наради детально обговорили процедуру тестування на COVID-19, адже у жителів громади виникає з цього проводу ряд питань. Як зазначили головні лікарі, у закладах охорони здоров’я наявні безкоштовні експрес-тести, які медики використовують в тому випадку, коли є підозра, що людина інфікована коронавірусом. Окрім того, у таких пацієнтів беруть забір матеріалів на ПЛР-тестування, які щотижня у понеділок, середу та п’ятницю відвозять до Полтавської лабораторії. Переважно результати можна вже отримати на 1-2 день, в залежності від завантаження лабораторії.

На нараді також йшла мова про проведення вакцинації, терміни відновлення навчального процесу у школах та завершення благоустрою, в тому числі, селищних кладовищ.